Avon Cilt Bakım Uzmanları Kulubu

2016 Yılına bir çok yenilik ile başlayan Avon özellikle başarılı satış uzmanlarını ödüllendirmeye devam ediyor. İlk olarak 2016 yılında uygulanmaya başlayan Cilt Bakımı Uzmanlar Kulübü ile hem daha fazla kazanacak, hemde her kampanya yeni satışa çıkacak ürünleri ilk olarak siz deneme fırsatı bulacaksınız. Peki bu fırsatlardan yararlanabilmek için ne yapmak gerekiyor? hemen bu detaylara bakalım.

Kazanç Fırsatı

1000 TL’lik Cilt Bakımı Ürünü Satmak Gerekiyor

Bu ayrıcalıklardan yararlanmak için 2 koşul bulunmaktadır. 2015 Yılı satışlarının da geçerli olduğu ilk koşul 1000 TL ve üzeri cilt bakımı ürünü satmış olmak gerekiyor. Aynı şekilde toplam satışınız 5000 TL ve üzeri olmalıdır. İlk olarak 2015 yılı satışları baz alınmış olup, bu şartlara uyan temsilciler fırsatlardan yararlanmaya başladılar. Sizde bu ayrıcalıklardan yararlanmak için 2016 yılı içerisinde 1000 TL’si cilt bakımı ürünleri olmak üzere toplamda 5000 TL ve üzeri satış yaptığınız an bu kulübe katılmaya hak kazanıyorsunuz.

Hangi Ürünler Geçerli? (Markalar)

Peki 1000 TL ve üzeri ürün satmak için hangi markalara önem verilmeli şimdi onu görelim. Çünkü Avon cilt bakımı ürünleri alanında bir çok marka bulunmaktadır. Kampanya kapsamında geçerli olan markalar Anew (makyaj ürünleri hariç) Nutra Effects, Avon Care, Clearskin, Solutions ile Naturals ve Planet Spa markasına ait yüz kremleri, maskeler, yüz temizleyicileri ve son olarak yaz aylarında satışı hayli fazla olan Avon Sun güneş bakım ürünleri geçerlidir.

Ayrıcalıkları Nelerdir?

Öncelikle sizlerin daha fazla kazanç sağlaması ve keyifli bir çalışma ortamı oluşturmanız için planlanmış olup, verimli olması halinde 2017 yılında da devam edilmesi amaçlanmaktadır. Peki belirtilen şartlara uyan temsilciler hangi ayrıcalıklar ve fırsatlarla karşılaşacak hemen onlara bakalım.

Örnek Ürün Gönderimleri: Avon biliyorsunuz her kampanya onlarca yeni marka ve ürün çeşidini satışa sunmaktadır. Bu ürünlerin satışına başlamadan bir kampanya öncesi temsilcilere gönderilen panorama dergisi ile tanıtılmakta ve denemek, denetmek isteyen temsilcilere sadece 1 adet olmak üzere satın alma imkanı sağlanmaktadır. Elite Club ve Cilt Bakımı Uzmanları Kulübü üyeleri ise bu ürünlere ücretsiz sahip olacaklar.

Özel Temsilci Programları: Daha fazla kazanç sağlamanız için sürekli teşvik programları düzenleyen Avon belirli bir ürün yada ürünü belirli miktarın üzerinde satmanız halinde hediyeler ve daha fazla kazanç imkanı elde edersiniz.

Size Özel Hediye Programları: Sağladığı kazançları yanı sıra her kampanya bir birinden özel hediye programları ile temsilcilerini mutlu eden firma şimdi bu gruba özel hediye programları düzenleyecektir. Panorama dergisinde yer alan şartları karşıladığınızda normal temsilci hediyelerine ek olarak bu kulüpten gelecek hediyelerinde sahibi olursunuz.

Ücretsiz Eğitim Fırsatı: Bu alanda başarılı olmak isteyenler için destekleyici eğitimlerde verecek olan firma ayrıca her kampanya size özel satış stratejileri gönderecektir. Bunun dışında uzman eğitim kadrosu ile yeni satışa çıkan ürünleri tanıma, sağladığı etkiler ile kullanımı hakkında bilgiler verilecektir. Belirli dönemlerde yapılacak yarışmalar ile en çok satış yapan temsilciler Yurt dışında eğitim ve tatil hakkı kazanacaktır

Ücretsiz Cilt Bakımı Kurslarından Yararlanın!

Temsilci arkadaşlarımıza güzel bir öneride bulunmak istiyorum. Ciddi bir sektör haline gelen cilt bakımı alanında başarılı olmanız için sadece ürünleri tanımak yetmez, aynı zamanda insanların cilt tiplerini ve gerekli olan bakım koşullarını iyi bilmek gerekir. Bunun içinde güzellik uzmanı olmaya gerek yoktur. Özellikle İstanbul, Ankara, İzmir gibi büyük şehirlerde yaşayanlar için ücretsiz kurslar bulunmaktadır. 

Kişisel ve İleri Seviye Eğitimler

İsmek eğitimleri hem kişiye özel kendi bakımı için hemde mesleki anlamda yeterlilik kazanmak için eğitim vermektedir. Kişi kendi bakımı için eğitim almak isterse 80 saat kurs yeterli olmaktadır. Fakat mesleki anlamda güzellik uzmanı derecesinde bilgi ve yeteneklere kavuşmak isterse 280 saat sürecek eğitimlere katılması gerekir. 


Üye olmak ve bol kazanç elde etmek isteyenleri avona davet ediyoruz sizde  üye olmak için geç kalmayın.

Sitemizdeki materyallerin büyük bir kısmı resmi siteden alıntıdır. 

 Sitemiz internet Explorer 11+, Firefox 56.0+, Opera 48.0+ , Safari 5.1.7 + , Chrome 61.1 + ve 1024x768+ Ekran Çözünürlüğünde Test Edilmiştir.

Avon Üye Ol - Avon Kayıt Ol - Avon Temsilci Ol -  Avon Kayıt Formu         YİĞİT WEB TASARIM    www.yigitweb.com    Copyright©2018