All for Joomla All for Webmasters

Kurdele Nail Art Nasıl Yapılır?

Kurdele Nail Art Nasıl Yapılır?

Sevgililer Günü’nde onu bir de tırnaklarınla etkilemeye ne dersin? Tırnak gurusu Ojemrujumrimelim, AVON Color Trend'in muhteşem kırmızı tonu "Hot" ve Magic Effects White ile senin için Sevgililer Günü’ne özel kurdeleli bir oje uygulaması yapıyor! Sen de dene, daha göz alıcı tırnaklara kavuş!

Uygulamaya Avon Color Trend Tırnak Cilası / Oje’nin Hot rengini sürerek başla. Tüm tırnaklarına sürdükten sonra tırnaklarının üzerine ince iki bandı paralel olarak yapıştır. Bantların arasında kalan bölgeye İki Uçlu Tırnak Dekorasyon Fırçası ile Avon Magic Effects White uygula ve bantları tırnaklarından çıkar. Bantları bu sefer de beyaz çizginin üzerinden, tırnaklarının ucuna doğru, video’daki paket görüntüsünü oluşturacak şekilde yapıştır, aralarına yine Avon Magic Effects White sür ve bantları tırnaklarından çıkar. Dekorasyon Fırçası ile kurdeleye son şeklini ver ve en son da Avon Magic Effects Mat Son Kat Tırnak Cilası / Oje ile kurdeleli nail art uygulamanı tamamla. Sevgililer Günü’ne hazırsın!

 

Avon kayıt işlemleriniz için gerekli olan T.C no gibi bilgileriniz güvenliğiniz açısından internet ortamında sizden istenmemektedir.

Telefon ile size ulaşıldığında kayıt için Tc numaranız istenecektir.

Üye Kayıt Formu