All for Joomla All for Webmasters

Mega Effects Likit Eyeliner ile Çarpıcı Bakışlar

Mega Effects Likit Eyeliner ile Çarpıcı Bakışlar

Göz kapaklarınızdaki tek çizgilerden sıkılmadınız mı? ‘Monotonluk benim işime gelmez! ‘Farklılık yaratıp, bu stilin öncüsü ben olmalıyım!’ diyorsanız Mega Effects Likit Eyeliner tam anlamıyla sizin için yaratılmış!

Belirgin Çizgiler

Mega Effects Likit Eyeliner’ın yenilikçi-yaratıcı kare ucu ile, kalın ve ince taraflarını kullanarak dilediğiniz çizgileri çekebilir, yaratıcılığınızı konuşturabilirsiniz. Kalemin kalın tarafı ile kirpik dibinden bir çizgi çekerek yukarı doğru uzatabilir, ince tarafı ile de göz kapağının ortasından gözün bitimine doğru ince bir çizgi çekerek önceden çektiğiniz kalın çizgi ile birleştirebilirsiniz.

Çarpıcı Bakışlar

Asimetrik, net, kalıcı, belirgin olan bu yenilikçi kalem ile gözlerinizdeki iddialı bakışlarla bütün ilgiyi üzerinize çekeceksiniz. Kalıcı olmasıyla birlikte yumuşak bir dokuya ve rahatça kullanılabilme özelliğine sahip olan bu kalem ile çekici efektler yaratacak ve tüm bakışları kendi üzerinize toplayacaksınız.

eyeliner nasıl çekilir

Mega Effects Maskara ile Görünümünüzü Tamamlayın

Mega Effects Likit Eyeliner ile gözlerinizi belirginleştirdikten sonra, görünümünüzü kirpiklerinize daha yoğun, koyu ve dramatik bir görünüm vermek için Mega Effects Maskara ile tamamlabilirsiniz.

eyeliner nasıl çekilmeli
 

Avon kayıt işlemleriniz için gerekli olan T.C no gibi bilgileriniz güvenliğiniz açısından internet ortamında sizden istenmemektedir.

Telefon ile size ulaşıldığında kayıt için Tc numaranız istenecektir.

Üye Kayıt Formu