All for Joomla All for Webmasters

Oje ile Puantiye Deseni Nasıl Yapılır?

Oje ile Puantiye Deseni Nasıl Yapılır?

 

Ojemrujumrimelim, 50’lerin en sevilen deseni puantiyeleri kullanarak Retro Nail Art uygulaması yapıyor! Sen de dene, daha göz alıcı tırnaklara kavuş!

Ojemrujumrimelim, 50’lerin en sevilen deseni puantiyeleri kullanarak Retro Nail Art uygulaması yapıyor! Sen de dene, daha göz alıcı tırnaklara kavuş! Öncelikle istediğin renkte bir Avon Gel Finish tırnak cilası/ojeyi tırnaklarına sür. Hemen ardından hangi renkle puantiye deseni vermek istiyorsan, o renk ojeyi Tırnak Dekorasyon Fırçası yardımıyla tırnaklarına sürmeye başla. İster renkli bir oje üzerine tek renk puantiye, ister düz bir bazın üzerine renkli puantiyeler yapabilirsin. Burada dikkat etmen gereken öncelikle aynı boyutlarda noktalarla tek bir şerit oluşturmak. Daha sonra bu şeritin boşluklarını doldurabilirsin. Şimdi aynı adımları diğer tırnaklar için de uygula! Son olarak da Nail Experts Platinum Son Kat Tırnak Cilası sürerek manikürünün daha parlak ve kalıcı olmasını sağlayabilirsin ;)

Avon kayıt işlemleriniz için gerekli olan T.C no gibi bilgileriniz güvenliğiniz açısından internet ortamında sizden istenmemektedir.

Telefon ile size ulaşıldığında kayıt için Tc numaranız istenecektir.

Üye Kayıt Formu