Doğru Sütyen Bedeni Nasıl Ölçülür?

Doğru Sütyen Bedeni Nasıl Ölçülür?

Birçok kadının sebebini anlamadığı omuz ve sırt ağrılarına neden olan yanlış sütyen kullanımının önüne geçmenin birinci yolu doğru sütyen bedenini belirlemektedir.

Hatta doğru sütyen ölçüsü omuz ve sırt ağrılarını önlemekle yetmez, duruş bozukluklarının da düzelmesinde yardımcı olur. İşte sana doğru ölçüye ulaşman için birkaç ipucu.  Ne zaman sütyen bedeni ölçümü yapmalıyım?  Ölçüm yapacağın zamanı belirlemen doğru bedeni ölçüne ulaşman için çok önemli. Öncelikle regl döneminde göğüslerde şişlik olabileceğinden, ölçünü regl olmadığın bir dönemde yapmanı öneririz.  Nasıl sütyen bedenimi ve göğüs çevremi nasıl ölçerim?  Doğru ölçümlemek için desteksiz ve üzerine tam oturan bir sütyen kullanmayı unutma. Sütyen bedenini belirmek için göğüs altını mezura ile ölçerek santimetre aralığının tablodaki yerini bulmalısın. Daha sonra ise mezurayı göğüs ucundan geçecek şekilde tutarak göğüs çevreni ölçmelisin.  Cup ölçümü nasıl belirlerim?  Sütyen bedenin ile çevre ölçün arasındaki fark cup ölçünü belirler.


Üye olmak ve bol kazanç elde etmek isteyenleri avona davet ediyoruz sizde  üye olmak için geç kalmayın.

Sitemizdeki materyallerin büyük bir kısmı resmi siteden alıntıdır. 

 Sitemiz internet Explorer 11+, Firefox 56.0+, Opera 48.0+ , Safari 5.1.7 + , Chrome 61.1 + ve 1024x768+ Ekran Çözünürlüğünde Test Edilmiştir.

Avon Üye Ol - Avon Kayıt Ol - Avon Temsilci Ol -  Avon Kayıt Formu         YİĞİT WEB TASARIM    www.yigitweb.com    Copyright©2018