Dumanlı Göz Makyajı Nasıl Yapılır ?

Dumanlı Göz Makyajı Nasıl Yapılır?

Sevgililer Günü’ne sayılı günler kaldı! Dumanlı göz makyajıyla sen de cesur etkileyici ve iddialı görünebilirsin.

 

 

 

Saç ve makyaj artistimiz Gökhan Yalçıner renkli dumanlı göz makyajını adım adım anlatıyor. İddialı makyajlar tam bana göre diyorsan, adım adım makyaj uygulamasına başlayalım!

Adım 1:

Öncelikle Calming Effects Likit Kapatıcı ile yüzündeki ve göz çevrendeki kızırıkları ve lekeleri ortadan kaldırarak başlayabilirsin. Ardından Calming Effects Işıltı Veren Fondöten ile tüm cilt rengini dengele!

Adım 2:

Göz farının dağılmaması ve tüm gün gözünde kalması için tüm gözüne Göz Farı Bazı uygulamayı unutma! Endişelenme, göz farı bazın cildin tarafından hemen emiliyor, ve göz makyajı için kadifemsi bir görünüm yaratıyor.

Adım 3:

Göz makyajına Avon Dörtlü Göz Farı’nın Purple Haze tonunu kullanarak devam ediyoruz. Avon Far Fırçası’nın 1 numaralı açık tonuyla kaş altını aydınlatmalısın. Ardından gölgelendirmede doğal bir geçiş sağlamak için 2 numaralı tonunu tüm göz kapağına hafifçe uygula. Hemen ardından da 3 numaralı parlak inciler barındıran vizon rengini göz kapağının iç kısımlarına ve 4 numaralı koyu tonunu gözün dışına doğru uygula.

Adım 4:

Avon Big Color Kalem Far’ın metalik yeşil tonuyla mürdüm renginin etkisini artırabilirsin. Glimmerstick Göz Kalemi’yle de kirpik diplerini doldurup daha iddialı bir görünüm yakalayabilirsin. Ardından Big & False Lash Maskara ile kirpiklerinde takma kirpik etkisi yaratmak için dipden uca uygula.

Adım 5:

Alt kirpik diplerine çok hafif mürdüm rengi farı uygula. Dikkat et, bu far göz altına gelmesin, yoksa göz altın morarmış gibi görünebilir! İfadene netlik kazandırmak için son olarak Avon Glimmerstick Kaş Kalemi ile kaşlarını belirginleştir. Göz makyajın bitti!

Adım 6:

Göz makyajın çok iddialı olduğu için diğer uygulamalar daha yumuşak olmalı! Bu yüzden cildine çok hafif bir canlılık katmak için Ideal Luminous Allık’ın şeftali tonunu kullanmalısın. Hemen ardından Ideal Flawless Allık’ın koyu tonuyla yüzünü kontürleyebilirsin.

Adım 7:

Şimdi sıra dudaklara geldi! Ultra Color Balm Peach ile hem dudaklarını nemlendir, hem de hafifçe renklendir! Makyajın hazır!

 

AVON ÜYE FORMU


Üye olmak ve bol kazanç elde etmek isteyenleri avona davet ediyoruz sizde  üye olmak için geç kalmayın.

Sitemizdeki materyallerin büyük bir kısmı resmi siteden alıntıdır. 

 Sitemiz internet Explorer 11+, Firefox 56.0+, Opera 48.0+ , Safari 5.1.7 + , Chrome 61.1 + ve 1024x768+ Ekran Çözünürlüğünde Test Edilmiştir.

Avon Üye Ol - Avon Kayıt Ol - Avon Temsilci Ol -  Avon Kayıt Formu         YİĞİT WEB TASARIM    www.yigitweb.com    Copyright©2018