Evde Nasıl Manikür Yapılır ?

Evde Nasıl Manikür Yapılır?

Evde Manikur

Evde manikür yapmak aslında düşünüldüğünden çok daha kolay. Kuaföre gitmeden tırnaklarını şekillendirmeye ne dersin?

AVON’un 5’i 1 Arada Pilli Manikür Aletiyle aşağıdaki adımları izleyerek kolayca kendi manikürünü kendin yapabilirsin. 

Kullanılan Ürünler

1) İlk adımda 5’i 1 Arada Pilli Manikür Aletini çalıştırmak için iki adet AAA tip pil tak. Ardından en küçük başlık olan törpüyü manikür aletinin başlık kısmına yerleştir. Bu başlık tırnaklarının kenarlarını şekillendirmeni sağlar. Pilli manikür aletinin üzerinde bulunan butona basıp çalıştırarak tırnak diplerinin üzerinden bu başlıkla geç. Tırnak diplerindeki deriyi bu başlıkla şekilendirebilirsin.

2) İkinci adımda beyaz koni başlığı tırnak diplerini düzgünleştirmek için kullanabilirsin, bunun için ilk başlıkta uyguladığın gibi tırnak diplerinin üzerinden bu başlıkla, manikür aleti çalışır vaziyetteyken geçebilirsin.
3) Üçüncü adımda ikinci başlığın yerine beyaz törpüyü takıp, tırnağının ucunun üzerinde oval hareketlerle başlığı gezdirerek belirginleştirebilirsin. 
4) Dördüncü adımda krom törpüyü manikür aletine takıp, başlığı tırnağa yatay kullanarak, tırnağının pembe kısmının üzerinden oval hareketlerle geç. Bu tırnak yüzeyini düzgünleştirip aydınlatmana yardımcı olacaktır.
5) En son olarak keçe başlığı kullanarak tırnak yüzeyini temizleyip aydınlatabilirsin. Son dokunuşu ise Gliserin, Kalsiyum ve E Vitamini İçerin Avon Care El Kremi ellerine uygulayarak gerçekleştirebilirsin.  Avon’un 5’i 1 Arada Pilli Manikür Aleti’yle evde kolayca yapabileceğin manikür ile hem zamandan tasarruf edebilirsin hem de dilediğin şekilde tırnaklarına şekil verebilirsin.

AVON ÜYE FORMU


Üye olmak ve bol kazanç elde etmek isteyenleri avona davet ediyoruz sizde  üye olmak için geç kalmayın.

Sitemizdeki materyallerin büyük bir kısmı resmi siteden alıntıdır. 

 Sitemiz internet Explorer 11+, Firefox 56.0+, Opera 48.0+ , Safari 5.1.7 + , Chrome 61.1 + ve 1024x768+ Ekran Çözünürlüğünde Test Edilmiştir.

Avon Üye Ol - Avon Kayıt Ol - Avon Temsilci Ol -  Avon Kayıt Formu         YİĞİT WEB TASARIM    www.yigitweb.com    Copyright©2018