Evde Pilates Nasıl Yapılır ?

Evde Pilates Nasıl Yapılır?

Yaza birkaç ay kala fazlalıklarından kurtulmak için Avon pilates aletleri ile egzersizlerini artık evde de yapabilirsin. Pilates hareketleri ile sımsıkı bir karına sahip olabilir, kalçanı sıkılaştırıp, bel ve sırt kaslarını geliştirebilirsin. Pilates Topu, Mekik Barı ve Egzersiz Tekeri ile evde yapabileceğin 3 temel egzersiz ve basit pilates hareketlerini adım adım gösteren videolar için okumaya başla!

1) Pilates Topu İle Evde Egzersiz

Avon Active Pilates Topu ile evinde bütün vücudunuzu çalıştıracak, birbirinden faydalı hareketleri öğrenmek ister misin? Haydi başlayalım!

Yoga ve Pilates Matı’nı yere serip uzan. Egzersiz Topu’nu iki ayağının arasına yerleştir. Eller başın arkasında ve dirsekler açık şekilde güzel bir nefes al, nefes verirken karnını sıkarak yukarı doğru kalk ve bacaklarını ger. Bu egzersiz ile karın, kol ve bacak kaslarını çalıştırmış olacaksın. Hareketi 3 set halinde 8 defa tekrar et. 

Pilates Topu’yla diğer egzersizler için videomuzu izle:

2) Mekik Barı İle Evde Karın Egzersizleri

Sımsıkı bir karna kim sahip olmak istemez?

Mekik Barı ile egzersize hemen başlayalım! Mekik Barı’nı kapının altına yerleştirdikten sonra sıkarak sabitle! Hemen ardından ayaklarını Mekik Barı’na yerleştirip, mümkün olduğunca dik bir şekilde dirseklerini iki yana açıp dur. Nefes verirken geriye git! Bu hareketi yaparken, ayaklarından da destek aldığın için bacak kaslarında da çalışma görülecek. Hareketi 3 set halinde 8 defa tekrar et. Zamanı görmek veya video izlemek için telefonunu Mekik Barı’na yerleştirebilirsin.

Mekik Barı’yla diğer egzersizler için videomuzu izle:

3) Egzersiz Tekeri İle Evde Egzersiz

Avon Active Egzersiz Tekeri ile evinde kol ve karın hareketleri yapabilirsin. Egzersiz Tekeri'nin telefon tutacağı sayesinde kronometreye bakabilir, video izleyebilir ve hatta müzik de dinleyebilirsiniz. Haydi başlayalım! Egzersiz Tekeri’ni Pilates Matı’nın üzerine yerleştir. Ellerin tam omuzlarının altında olsun. Uzanırken, ağırlığınızı verirken, kollarını öne doğru açıp tekrar kollarını geri çek. Bu sayede kol, karın ve bel kasların çalışsın.


Üye olmak ve bol kazanç elde etmek isteyenleri avona davet ediyoruz sizde  üye olmak için geç kalmayın.

Sitemizdeki materyallerin büyük bir kısmı resmi siteden alıntıdır. 

 Sitemiz internet Explorer 11+, Firefox 56.0+, Opera 48.0+ , Safari 5.1.7 + , Chrome 61.1 + ve 1024x768+ Ekran Çözünürlüğünde Test Edilmiştir.

Avon Üye Ol - Avon Kayıt Ol - Avon Temsilci Ol -  Avon Kayıt Formu         YİĞİT WEB TASARIM    www.yigitweb.com    Copyright©2018