Evde Yapabileceğin Pilates Hareketleri

Evde Yapabileceğin Pilates Hareketleri

Avon'dan Yaza Hazırlık Dersi: Evde Pilates

Daha sağlıklı ve zinde bir hayata adım atmaya hazır mısın?Bunun için Avon Active ürünleri sana formda kalmak için ihtiyacın olan her şeyi sunuyor.
Avon’un başlangıç seviyesi ve ileri seviye olmak üzere hazırladığı pilates videolarını izleyebilir, Avon Active ürünleri ile evde pilates hareketleri yapabilirsin. Özellikle karın, basen ve kollar zayıf kaslardır, ve bu bölgeler yağların daha çok biriktiği bölgelerdir. Yağların yakılması, vücudun sıkılaşması ve kasların güçlenmesi pilatesin faydaları arasındadır. Pilates egzersizlerine önce ısınma hareketleri ile başlamalısın.
Pilates hareketlerini pilates matı ile yapmak denge, esneklik ve güç geliştirmek için önemlidir. Matın temel amacı pilates egzersizlerindeki yuvarlanmalar sırasında sırtı koruyabilmesidir. Avon Active yoga ve pilates matını tercih edebilir üzerinde basılı olan 9 farklı yoga egzersizine de göz atabilirsin. Pilates topu hareketleri ise kolları, karın kaslarını, bacak ve sırt kaslarını çalıştırmana yardımcı olur. 12 farklı egzersiz görselinin basılı olduğu Avon Active spor topu ile kısa zamanda forma girebilir, evde pilatesin keyfini çıkabilirsin.
 
 

Peki egzersiz yaparken baştan aşağı harika görünmek ister misin?

Doğru spor kıyafeti seçmek sana kendini daha enerjik ve iyi hissettirecektir. Ayrıca kumaşın dokusu ve özellikleri sağlığın için de önemli! Egzersiz sırasında teri emip dışarıya veren ve vücut ısısını belli seviyede tutan kıyafetler performansı artırır. Avon Active spor tayt ve Avon Active t-shirt’ün esnek ve nefes alan kumaşının yanı sıra hızlı kuruma ve ter emici özelliği ile egzersiz yaparken hem vücut ısını koruyabilir hem de harika görünebilirsin. Karın bölgesini sıkı gösteren Avon Active spor taytı ve Ladies Active çift yönlü spor sütyeni ile ise hafif egzersizlerde maksimum rahatlık yaşayabilirsin.

 

Sıra geldi formunu korumaya… Spor yapıp kalori yaktıkça vücudundaki değerlerin iyiye gittiğini gözlemlemenin motivasyonunu artıracağını unutma! Avon Active hassas tartı ile vücut kitle endeksini, yağ, kas ve su oranının yanı sıra kemik ağırlığını takip etmek için sana yardımcı olacak. Baharın gelmesiyle sporu açık havada yapmak istersen Avon Della Spor Çantası spor keyfini her yere taşıman için yanında olacak. Bir bölmesi ayrılabilir olmak üzere 3 adet fermuarlı bölmesi olan, el sapları ve uzunluğu ayarlanabilir omuz sapları ile kolay taşınabilen çantanın bir de ayakkabı gözü var. Unutma açık havada yapılan spor moralini ve kendine olan güvenini artıracak.

 

AVON ÜYE FORMU


Üye olmak ve bol kazanç elde etmek isteyenleri avona davet ediyoruz sizde  üye olmak için geç kalmayın.

Sitemizdeki materyallerin büyük bir kısmı resmi siteden alıntıdır. 

 Sitemiz internet Explorer 11+, Firefox 56.0+, Opera 48.0+ , Safari 5.1.7 + , Chrome 61.1 + ve 1024x768+ Ekran Çözünürlüğünde Test Edilmiştir.

Avon Üye Ol - Avon Kayıt Ol - Avon Temsilci Ol -  Avon Kayıt Formu         YİĞİT WEB TASARIM    www.yigitweb.com    Copyright©2018