Kepekle Mücadele

Kepekle Mücadele

Kepek saçlarımızın en sevimsiz düşmanı ve bitmek bilmeyen bir sorunu. Birçoğumuz yıllardır kepek sorunundan muzdaribiz. Denemediğimiz şampuan, krem, bitki özü karışımı kalmadı, değil mi?

kepekle mücadele için profesyonel seçim

Çok farklı sebeplerden dolayı ortaya çıkabilen kepeğin hem fiziksel hem de ruhsal nedenleri olabiliyor. Saçlarımızın çok fazla kuru veya yağlı olması, saçı çok sık veya nadir yıkamak, sürekli şampuan değiştirmek ve hatta çok stresli olmak bile kepeğin oluşumunu veya artışını sağlayabiliyor. Bunca sebebi olabilen ve yıllarca mücadele etmek zorunda kaldığımız kepeğin çözümü nedir peki?

Avon tarafından geliştirilen Advance Techniques kepeklenmeye karşı 2si 1 arada şampuan ve saç kremi sayesinde elimizde tüm saç tipleri için kullanabileceğimiz pratik ve çok kullanışlı bir çözümümüz var artık. Düzenli aralıklarla (çok sık veya nadir olmamak üzere) kullanabileceğiniz şampuan ve saç kremi sayesinde kısa süre içinde saçınızdaki kepek oluşumunun gözle görülür miktarda azaldığını, saçınızın eskiye oranla daha parlak, güçlü ve sağlıklı bir hale geldiğini görebileceksiniz. Bir yandan saçınızı derinlemesine temizlerken bir yandan da kepek oluşumuyla savaşan Advance Techniques şampuan ve saç kremi sayesinde hem ayrı ayrı ürünler kullanmanıza hem de yüzlerce bitki özünü birbirine karıştırıp saçınızı iyice yıpratacak denemeler yapmanıza gerek kalmıyor.

Avon'un Kepeklenmeye Karşı Şampuan ve Saç Kremi'ni kullanmanın yanı sıra size vereceğimiz birkaç küçük ipucu da kepek sorununuzu çözmenize çok yardımcı olacaktır.

Eğer beslenmenize özen gösterir, daha sağlıklı yiyecekler tüketir ve gün içinde sık sık su içerseniz, kuaförde yaptırdığınız kimyasal işlemlerin sıklığını biraz daha azaltırsanız ve bir yandan da Advance Techniques şampuan ve saç kreminizi düzenli aralıklarla kullanırsanız çok kısa süre içinde kepek sorununuzun azaldığına tanık olabilirsiniz. Bir de stresten uzak durmaya çalışmak tüm vücut için olduğu gibi saçlar açısından da çok önemli tabii. Basit gözüken ancak yapmaya üşendiğimiz şeyler veya azaltamadığımız alışkanlıklarımız kepek sorunumuzda da önemli bir rol oynuyor.

Farklı formülleri deneyip durmak yerine kendinize biraz dikkat etmeye başlayınca asıl değişimin gerçekleşmeye başladığını göreceksiniz.

 

AVON ÜYE FORMU


Üye olmak ve bol kazanç elde etmek isteyenleri avona davet ediyoruz sizde  üye olmak için geç kalmayın.

Sitemizdeki materyallerin büyük bir kısmı resmi siteden alıntıdır. 

 Sitemiz internet Explorer 11+, Firefox 56.0+, Opera 48.0+ , Safari 5.1.7 + , Chrome 61.1 + ve 1024x768+ Ekran Çözünürlüğünde Test Edilmiştir.

Avon Üye Ol - Avon Kayıt Ol - Avon Temsilci Ol -  Avon Kayıt Formu         YİĞİT WEB TASARIM    www.yigitweb.com    Copyright©2018