Kurdele Nail Art Nasıl Yapılır?

Kurdele Nail Art Nasıl Yapılır?

Sevgililer Günü’nde onu bir de tırnaklarınla etkilemeye ne dersin? Tırnak gurusu Ojemrujumrimelim, AVON Color Trend'in muhteşem kırmızı tonu "Hot" ve Magic Effects White ile senin için Sevgililer Günü’ne özel kurdeleli bir oje uygulaması yapıyor! Sen de dene, daha göz alıcı tırnaklara kavuş!

Uygulamaya Avon Color Trend Tırnak Cilası / Oje’nin Hot rengini sürerek başla. Tüm tırnaklarına sürdükten sonra tırnaklarının üzerine ince iki bandı paralel olarak yapıştır. Bantların arasında kalan bölgeye İki Uçlu Tırnak Dekorasyon Fırçası ile Avon Magic Effects White uygula ve bantları tırnaklarından çıkar. Bantları bu sefer de beyaz çizginin üzerinden, tırnaklarının ucuna doğru, video’daki paket görüntüsünü oluşturacak şekilde yapıştır, aralarına yine Avon Magic Effects White sür ve bantları tırnaklarından çıkar. Dekorasyon Fırçası ile kurdeleye son şeklini ver ve en son da Avon Magic Effects Mat Son Kat Tırnak Cilası / Oje ile kurdeleli nail art uygulamanı tamamla. Sevgililer Günü’ne hazırsın!

 

AVON ÜYE FORMU


Üye olmak ve bol kazanç elde etmek isteyenleri avona davet ediyoruz sizde  üye olmak için geç kalmayın.

Sitemizdeki materyallerin büyük bir kısmı resmi siteden alıntıdır. 

 Sitemiz internet Explorer 11+, Firefox 56.0+, Opera 48.0+ , Safari 5.1.7 + , Chrome 61.1 + ve 1024x768+ Ekran Çözünürlüğünde Test Edilmiştir.

Avon Üye Ol - Avon Kayıt Ol - Avon Temsilci Ol -  Avon Kayıt Formu         YİĞİT WEB TASARIM    www.yigitweb.com    Copyright©2018