Kuru Şampuan Nasıl Kullanılır?

Kuru Şampuan Nasıl Kullanılır?

Gün boyu koşuşturma ve kirli hava nedeniyle ağırlaşan saçlarını yıkayacak vakti her zaman bulamayabilirsin.

Kirli saça ise şekil vermek oldukça zordur. Artık saçını yıkamaya vakit bulamadığında hayatını kurtaracak, birkaç saniyede saçlarını tertemiz yapacak bir çözümün var : Kuru Şampuan! 

Advance Techniques Kuru Şampuan, formülündeki yağ emme özelliği sayesinde gün içinde saçında oluşan yağlanmayı sadece birkaç saniye içinde yok eder. 
Bu hayat kurtaran ürünü üç aşamada uygulayabilirsin:  1. Saçını ıslatmadan tutam tutam ayır ve saç diplerini ortaya çıkar. 
2. Kuru şampuanı biraz salla ve saç diplerine yaklaşık 8-10 cm mesafeden uygula. Şampuandan en iyi verimi alabilmek için çok yakından veya çok uzaktan püskürtmemeye dikkat et. 
3. Daha sonra şampuanı iyice dağıtmak ve saçı hacimlendirmek için saç diplerine parmaklarınla masaj yap.  Bu şekilde hacim kazandırdığın saçlarını son olarak tarayıp şekillendirebilirsin. Anında temiz saçlara kavuşmak işte bu kadar kolay! Artık Advance Techniques Kuru Şampuan ile sana kötü saç günü yok. 

AVON ÜYE FORMU


Üye olmak ve bol kazanç elde etmek isteyenleri avona davet ediyoruz sizde  üye olmak için geç kalmayın.

Sitemizdeki materyallerin büyük bir kısmı resmi siteden alıntıdır. 

 Sitemiz internet Explorer 11+, Firefox 56.0+, Opera 48.0+ , Safari 5.1.7 + , Chrome 61.1 + ve 1024x768+ Ekran Çözünürlüğünde Test Edilmiştir.

Avon Üye Ol - Avon Kayıt Ol - Avon Temsilci Ol -  Avon Kayıt Formu         YİĞİT WEB TASARIM    www.yigitweb.com    Copyright©2018