Oje ile Puantiye Deseni Nasıl Yapılır?

Oje ile Puantiye Deseni Nasıl Yapılır?

 

Ojemrujumrimelim, 50’lerin en sevilen deseni puantiyeleri kullanarak Retro Nail Art uygulaması yapıyor! Sen de dene, daha göz alıcı tırnaklara kavuş!

Ojemrujumrimelim, 50’lerin en sevilen deseni puantiyeleri kullanarak Retro Nail Art uygulaması yapıyor! Sen de dene, daha göz alıcı tırnaklara kavuş! Öncelikle istediğin renkte bir Avon Gel Finish tırnak cilası/ojeyi tırnaklarına sür. Hemen ardından hangi renkle puantiye deseni vermek istiyorsan, o renk ojeyi Tırnak Dekorasyon Fırçası yardımıyla tırnaklarına sürmeye başla. İster renkli bir oje üzerine tek renk puantiye, ister düz bir bazın üzerine renkli puantiyeler yapabilirsin. Burada dikkat etmen gereken öncelikle aynı boyutlarda noktalarla tek bir şerit oluşturmak. Daha sonra bu şeritin boşluklarını doldurabilirsin. Şimdi aynı adımları diğer tırnaklar için de uygula! Son olarak da Nail Experts Platinum Son Kat Tırnak Cilası sürerek manikürünün daha parlak ve kalıcı olmasını sağlayabilirsin ;)

AVON ÜYE FORMU


Üye olmak ve bol kazanç elde etmek isteyenleri avona davet ediyoruz sizde  üye olmak için geç kalmayın.

Sitemizdeki materyallerin büyük bir kısmı resmi siteden alıntıdır. 

 Sitemiz internet Explorer 11+, Firefox 56.0+, Opera 48.0+ , Safari 5.1.7 + , Chrome 61.1 + ve 1024x768+ Ekran Çözünürlüğünde Test Edilmiştir.

Avon Üye Ol - Avon Kayıt Ol - Avon Temsilci Ol -  Avon Kayıt Formu         YİĞİT WEB TASARIM    www.yigitweb.com    Copyright©2018