Tırnaklarda Yeni Moda! Simli French Uygulaması!

Tırnaklarda Yeni Moda! Simli French Uygulaması!

French manikür biz kadınların yıllardır vazgeçemediği hayat kurtarıcı uygulamalardan biridir!

Tırnakları olduğundan bakımlı ve güzel gösteren bu uygulamanın kalıcıları bile yapılmış, kısacası her kadının beğenisini toplamayı başarmıştır. Fakat kozmetik sektörü hızla yenilenirken ve "nail art" akımı da bu kadar göz önündeyken French manikür de yenilendi ve kalbimizi bir kere daha çaldı! Artık French manikür denince aklımıza sadece nude oje ve beyaz oje gelmeyecek. Evinizde bulunan her oje, beğendiğiniz her renk hatta simli ve desenli ojeler bile sizin kendi French tarzınızı oluşturmanız için biçilmiş birer malzeme olabilir. Avon'un Color Trend serisinden çıkardığı yeni Glitterati Koleksiyonu da bu yeni French oje akımına dahil olmak için tam aradığınız şey olabilir! Öncelikle, hala French manikür yapamayanlar var ise size bu konuda birkaç tüyo vermek isteriz! Evinizde profesyonel manikür malzemeleri, bantları ya da uygulama araçları yok diye üzülmeyin. Bu uygulama sandığınız kadar zor ve uğraştırıcı değil.

İşte yapmanız gerekenler:

1. Plastik bir bant alıp tırnağınızdan biraz daha büyük bir parça keserek, bu parçayı tırnağınızın ne kadarını boyamak istiyorsanız oradan itibaren tırnağınıza yapıştırın.

2. Bantın tırnağınıza tam olarak yapıştığından emin olun, aksi takdirde oje uygulaması yaptığınızda bantın altına geçen ojeler French manikürünüzün görünümünde dağınıklık yaratacaktır.

3. Tırnağınızın ucunda boş kalan kısma dilediğiniz ojeyi sürün. Bir kısmı bantın üzerine bulaşsa da bu çok sorun olmayacak.

4. Tırnağınızın ucuna sürdüğünüz oje tam kurumadan bantı dikkatli bir şekilde çekin. İşte French manikürünüz hazır!

Daha dikkat çekici bir görünüme sahip olup trendleri de yakından takip edebilmeniz için tırnaklarınızın tamamını Avon Color Trend Blue Morph ile renklendirip uçlarına da Color Trend Glitterati Blue Burts kullanabilirsiniz!

AVON ÜYE FORMU


Üye olmak ve bol kazanç elde etmek isteyenleri avona davet ediyoruz sizde  üye olmak için geç kalmayın.

Sitemizdeki materyallerin büyük bir kısmı resmi siteden alıntıdır. 

 Sitemiz internet Explorer 11+, Firefox 56.0+, Opera 48.0+ , Safari 5.1.7 + , Chrome 61.1 + ve 1024x768+ Ekran Çözünürlüğünde Test Edilmiştir.

Avon Üye Ol - Avon Kayıt Ol - Avon Temsilci Ol -  Avon Kayıt Formu         YİĞİT WEB TASARIM    www.yigitweb.com    Copyright©2018