Yazın Cildimi Güneşten Nasıl Korurum?

Yazın Cildimi Güneşten Nasıl Korurum?

Bir çoğumuzun dört gözle beklediği yaz geldi! Peki cildin yaza hazır mı? Yaz aylarında güneşten nasıl korunurum diyorsan bu yazımız tam sana göre.

Önce, cilt rengine ve güneşte kalma sürene göre sana en uygun korumayı seç!

tablo

• Bu yaz ilk defa mı güneşe çıkıyorsun? Önerimiz güneşe çıkmadan en az 20 dakika önce dudaklarının kurumaması için Güneş Koruyucu Balm SPF30, yüzün için Hassas Ciltler için Yaşlanma Karşıtı Güneş Koruyucu Yüz Kremi SPF50; vücudun için de SPF50 Koruyucu Güneş Losyonu kullanman.

• Güneş kremine ek olarak güneşten korunmak için şapka ve gözlük kullanmanı tavsiye ediyoruz. Sezonun en gösterişli gözlüklerinden biri olan Shiara Güneş Gözlüğü’nün iki farklı renginden birini seçebilirsin.

• Güneş ışınlarının en güçlü olduğu 10:00 – 16:00 saatleri arası mümkün oldukça gölgede vakit geçirmeye özen göster, seni güneşten koruyacak bir şapka da cildini korumaya yardımcı olacaktır. Bu sezon için önerimiz Portia Plaj Şapkası.

• Plaj dönüşü cildini serinletmek içinse Avon Sun Aloe İçeren Güneş Sonrası Losyonu ya da C Vitamini İçeren Güneş Sonrası Sprey kullanabilirsin.

• Çocukların ciltleri bizimkine göre daha hassas. Çocuğunuzun cildini güneşten korumak için ise suya dayanıklı multivitaminli güneş kremlerini kullanmanı öneririz. Çocuklar İçin Turkuaz Renkli Güneş Spreyi SPF30’u güneşe çıkmadan kullanıp, güneş sonrası için de SPF50 Çocuklar için Güneş Losyonu’nu sürebilirsin. Güneşin altında onlar mutluysa siz de mutlusunuz


Üye olmak ve bol kazanç elde etmek isteyenleri avona davet ediyoruz sizde  üye olmak için geç kalmayın.

Sitemizdeki materyallerin büyük bir kısmı resmi siteden alıntıdır. 

 Sitemiz internet Explorer 11+, Firefox 56.0+, Opera 48.0+ , Safari 5.1.7 + , Chrome 61.1 + ve 1024x768+ Ekran Çözünürlüğünde Test Edilmiştir.

Avon Üye Ol - Avon Kayıt Ol - Avon Temsilci Ol -  Avon Kayıt Formu         YİĞİT WEB TASARIM    www.yigitweb.com    Copyright©2018