Yok Gibi Doğal Makyaj Nasıl Yapılır?

Yok Gibi Doğal Makyaj Nasıl Yapılır?

Hem doğal güzelliğinden, hem bakımından, hem de makyajından vazgeçemeyenler için önerimiz: Yok Gibi Makyaj!

Son yıllarda yükselişe geçen yok gibi makyaj görünümü; bazı bloggerlar ve ünlüler tarafından “No makeup makeup” olarak da adlandırılıyor. 

Sen de doğal görünümlü, abartıdan uzak, varla yok arası bir makyajla sezon trendlerine uyarak kusursuz gözükebilirsin. Haydi aşağıdaki adımları takip ederek doğal güzelliğini ortaya çıkaralım! 

 

Adım 1: Bu makyajda en önemli kural bakımlı görünen bir cilt makyajı. Uygulamaya önce cilt tonunu eşitlemek, solgun ve lekeli cilt görünümünü ortadan kaldırmak ve cildini canlılık vermek için Ideal Flawless CC Krem ile başlıyoruz. Sünger yardımıyla CC kremi cildine uygula, dilersen parmaklarınla veya fırçayla da uygulayabilirsin. 


Adım 2: Hemen ardından Büyük Yüz Fırçası yardımıyla cildindeki renk farklılıklarını dengelemek için renkli toplardan oluşan Ideal Flawless CC İnciler’i kullanmalısın. Allık Fırçası’nı topların üzerinde gezdirerek karıştır ve çok bastırmadan hafifçe gezdir.  Adım 3: Cilt makyajından sonra şimdi sıra göz makyajında! Doğal, şeftali tonlarında bir göz makyajıyla bakışlarına enerji katmak için Avon True Color 2’li Far’ın Warm Cashmere renklerini Far Fırçası yardımıyla göz kapaklarına uygula. Adım 4: Üst göz kapağının içerisine Glimmerstick Göz Kalemi sürerek kirpiklerini güçlendirebilirsin. Makyajının daha doğal ve aydınlık gözükmesi için kalemi göz kapağına taşırmamaya dikkat et. Daha dolgun kirpikler için Super Extend Extreme Maskara ile kirpiklerini belirginleştir ve Kaş Şekillendirici Kitiyle kaşlarını şekillendirerek göz makyajını tamamla.  Adım 5: Şimdi geldik son adıma! Hafif makyajını Indulgence rujun In Bloom rengiyle tamamla. Saç ve Makyaj Artistimiz Gökhan Yalçıner’in “Yok Gibi Makyaj Nasıl Yapılır?”

AVON ÜYE FORMU


Üye olmak ve bol kazanç elde etmek isteyenleri avona davet ediyoruz sizde  üye olmak için geç kalmayın.

Sitemizdeki materyallerin büyük bir kısmı resmi siteden alıntıdır. 

 Sitemiz internet Explorer 11+, Firefox 56.0+, Opera 48.0+ , Safari 5.1.7 + , Chrome 61.1 + ve 1024x768+ Ekran Çözünürlüğünde Test Edilmiştir.

Avon Üye Ol - Avon Kayıt Ol - Avon Temsilci Ol -  Avon Kayıt Formu         YİĞİT WEB TASARIM    www.yigitweb.com    Copyright©2018